środa, 16 września 2015

Swetry dla fanów

Dziś odrobinę dzierganych "fanowskich" wspomnień..... i moje dumania....
Otrzymałam propozycję wykonania swetra z logo pewnego artysty/zespołu. Na razie nie zdradzę jakiego.
Takie dziergane "gadżety" dla fanów robiłam już nie raz, nie dwa... ale ten.... ten może być dla mnie nie lada wyzwaniem, bo logo jest dość skomplikowane. Będę myśleć czy podjąć się tego wyzwania.... ale takie "wysokie progi" uwielbiam ;)
Na razie pochwalę się poprzednimi (choć nie wszystkimi) sweterkami dla fanów.

Jak widać nawet małe "szkraby" mogą być fanami :)

A czy Wy spotkaliście się z takim "szaleństwem" - posiadania rzeczy indywidualnej, wyjątkowej dla fana,  wykonanej na zamówienie w technice rękodzielniczej? Jeśli tak, to pochwalcie się, chętnie obejrzę.
Bo ja robiłam nie tylko na drutach/szydełku... w mojej galerii znajdziecie nie jedną rzecz, mam sporo takich gadżetów w różnych technikach....

pozdrawiam Was Wszystkich i jak zwykle
dziękuję za komentarze
JJka5 komentarzy:

 1. Fantastyczne! Dream Theater to sama bym nosiła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Noooo, przyznaję, ze kiedyś za taki sweterek jedna z moich przyjaciółek zrobiłaby chyba wszystko. Co wcale, a wcale nie dziwi :) Wszystkie sweterki są fantastyczne :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Łoł.... jakie fajne sweterki. Jak Ci ta robótka da satysfakcję to się nie zastanawiaj i bierz zamówienie na warsztat. :):)
  Mnie zdarzyło się dawno temu wydziergać 2 sweterki tego typu. Jeden z nich należał do mojego braciaka. Kiedy się spotkamy spytam czy go jeszcze ma.
  Gorąco pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...